Otel Fahri Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Otel Fahri Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Ücretli Tek Kart Sistemi
  • Gece Kulübü
  • Fitness Center
  • 1. Gelişim Bölgesi
Tesis Özellikleri


    Otel İnşaa Yılı: 1966
    Oda Sayısı: 65 Oda


Genel Bilgiler

10.000 m² alan üzerine kurulu ünlü kayak beldesi Uludağda yer alan bu Hotel Fahri kayak pistine kolay erişim imkanı ile kayak, snowboard için mükemmel bir seçenektir.

Yiyecek Bilgileri

Hotel Fahri tam pansiyon sisteminde hizmet vermektedir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dağ manzaralı büfe tarzı restoranda servis edilir. Ayrıca akşamüstü 5 saatinde çeşitli hamur işleri ve pastaların tadını çıkarabilirsiniz. Hem restoranda hem de kayak pistindeki kafelerde alakart yemekler sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Pistler Liftler

Otel Fahri, ücretli olarak sunulan TEK KART sistemine dahildir.  TEK KART uygulamasına; Fahri Telesiyej, Maden Telesiyej, Gondola, My Mountain Teleski, Kırkgözler Teleski, Karinna Teleski, Kartanesi Teleski, Karinna Teleski, Mandra Teleski, Belvü Teleski, Monte Baia Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Telesiyej ve Teleski, Yazıcı Teleskileri dahildir. Kayak ekipmanları muhafazası, Kayak öğretimi merkezi, kiralanabilir kayak ekipmanları, TEK KART bayii ve otelimizin konumundan dolayı kayak pistine direkt erişim imkanı siz kayakseverlerin hizmetindedir.

Kayak

Otelimize ait Otel Fahri Telesiyej hemen otelin yanındadır. 800mt uzunluğunda orta derece zorlukta, diğer bütün pistlere kolay ulaşımlı bir kayak pistimiz vardır. Telesiyej'in başlangıç ve bitiş noktalarındaki 2 Cafemiz bulunmaktadır. Aralık ayı ve mart ayı için hafta içi yapılacak rezervasyonlarda misafirlere 1 saat ücretsiz kayak dersi verilecektir

Ücretli Aktiviteler

Masaj, alkollü içkiler, kasa, oda servisi.

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna, fitness center, kapalı restoran, kablosuz internet. Ayrıca Wi-Fi (lobide) ve Lig TV ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimizdendir.